kleine ondernemers

Blog | De grote kleine ondernemers lijst

april 20, 2022

Zoals je kunt zien is er nog heel veel ruimte voor aanvulling in deze lijst. Ken of ben je iemand? Stuur dan een mailtje naar info@miraennen.nl (het liefst met categorie en beschrijving) en ik zal deze lijst blijven aanvullen! Ik shop zelf graag bij kleine ondernemers. Ik vind het leuk om een klein bedrijf te supporten (de grote ketens hebben vaak toch zat omzet) en er zijn vaak ook nog eens mooie originele items te vinden. Kleine ondernemers krijgen geen honderden bestellingen per dag en zijn vaak dolblij met elke aankoop, dat is toch veel leuker dan zo’n massaal magazijn waar ze niet op of omkijken van jouw aankoop? In dit artikel wil ik alle (oké, zo veel mogelijk) kleine ondernemers per categorie oplijsten.

Ben je op zoek naar een product of wil je gewoon even neuzen? Dan kun je dus per categorie kijken welke leuke kleine ondernemers er te vinden zijn.  Als ik zelf een positieve ervaring heb met de ondernemer, staat er een ⭑ voor, zo weet je welke al ‘getest’ zijn en welke nog niet. Sta je in de lijst en wil je graag een ⭑? Stuur dan gerust een mailtje voor de mogelijkheden.

Baby’s & kinderen

Tiny Little Koala – webshop voor babyproducten – www.tinylittlekoala.nl

Cosmetica

⭑ Beauty Clinic Tiel – skincare & make-up – www.beautyclinictiel.nl

⭑ Queen Love Beauty – wimpers, nagels & make-up – www.queenlovebeauty.com

Creatief

⭑ Iris Borduurt – borduur webshop – www.irisborduurt.nl

Eten & drinken

⭑ Baking Brownie – brownies per post – www.bakingbrownie.nl

⭑ Cheat Cookie – handgemaakte koekjes – www.cheatcookie.nl

⭑ Humble & Crumble – handgemaakte koekjes – www.humbleandcrumble.com

Kleding & schoenen

⭑ YAC by Jeanette – kleding webshop – www.yacbyjeanette.nl

Lifestyle

Comfy & Cosy – selfcare webshop – www.comfy-cosy.nl

Machtig Prachtig – gepersonaliseerde cadeau’s – www.machtig-prachtig.nl

⭑ Mira Tells – handgemaakte geurkaarsen – www.miratells.nl/winkel

Studio LDE – kunst –  www.studiolde.nl

Studio Liefs Linne – wenskaarten – www.studioliefslinne.nl

Sieraden

Mint Kitty Jewelry – sieraden instashop – www.instagram.com/mint_kitty_jewelry/

MI Onlineshop – handgemaakte sieraden – www.mionlineshop.nl

Spiritueel

Natural Blooming – edelstenenwebshop – www.naturalblooming.nl

Iemand toevoegen aan de lijst?

Ben of ken jij een leuke kleine ondernemer die echt in de lijst moet? Stuur dan een mailtje naar info@miraennen.nl of laat de naam/website van de ondernemer achter in een reactie.

Share:
Previous Post Next Post

Misschien vind je dit ook leuk:

Leave a Reply

Deze site wordt beschermd door reCAPTCHA en Google Privacy Policy en Servicevoorwaarden toepassen.